Archiv 2017: Tak jde čas...od nuly k rodinnému domu.

přidal/a Jiří, okres Brno-venkov

Archiv 2017: Tak jde čas...od nuly k rodinnému domu.

přidal/a Jiří, okres Brno-venkov
Tato stavba má celkem:
23 hlasů
Hlasování bylo ukončeno před 6 let 6 měsíců
Novostavba
Svépomocí
150 m2
Začátek výstavby:
Březen 2014
Konec výstavby:
Únor 2016

Proč právě tato stavba?

Zdravím všechny příznivce staveb a stavebníky, kteří se rozhodli stavět za použití materiálu Ytong.

První dům, tak proč-né zrovna z bílého materiálu značky YTONG.

Stavět z materiálu Ytong byla jasná volba, proč?, protože mé YQ a mé já, bylo přesvědčené, že stavba z materiálu, který je dle mého názoru bezkonkurenční a má své kvality, než jiné materiály bude pro stavbu prvního našeho domu stavěného svépomoci jediným a správným řešením. A musím říct...že jsem udělal správně a materiál Ytong vřele dopručuji.

Stavba probíhala rychle, přesně, kvalitně a hlavně svépomoci, kdy ke stavbě není potřeba různého nářadí a doplňků.

YQ - prostě pecka...zdění materiálem Ytong je přesné a stavbu z něj zvládne průměrně šikovný člověk sám. Základy a základovou desku jsme si nechali postavit od firmy, zaměření a založení rohů jsme využili služeb Ytong mistra a poté jsme se stavbou pokračovali samostatně. Průběh stavby šlo doslova jako po másle...žádné prodlevy a žádné technické problémy. Zkrátka Ytong byl a bude pro mě materiál, který je jako LEGO. Kostky zapadají do sebe jak mají a když je potřeba, zkrátí se a opět zapadá. Co víc si přát.

Stavba svépomoci nás bavila, ale má to i svoje ale. Vymizí Vám pojem jako „dovolená“ nebo "víkend" či volno. Do své práce si chodíte odpočinout a ze seznamu přátel se stane velmi krátký lístek skutečných přátel.

Přejeme všem stavebníkům, ať se dílo podaří a kdo o stavbě z materiálu Ytong přemýšlí, tak ať se nebojí a jde do toho...vřele doporučujeme. S YQ to jde a jde to rychle - věřte, budete překvapeni.

Závěrem bych chtěl uvést, že nám po Ytongu a práce s ním nám bude trochu smutno. Ale kdo ví :-)

Komentáře