Archiv 2017: Plníme si své sny

přidal/a Zdeněk, okres Strakonice

Archiv 2017: Plníme si své sny

přidal/a Zdeněk, okres Strakonice
Tato stavba má celkem:
49 hlasů
Hlasování bylo ukončeno před 6 let 4 měsíce
Novostavba
Svépomocí
160 m2
Začátek výstavby:
Září 2016
Konec výstavby:
Červenec 2017

Použitý Ytong materiál

Proč právě tato stavba?

Vše bereme s přítelkyni drobet opačně. Nejdříve stavbu poté svatbu. Jsem drobet kutil a tak život v bytě je pro mě spíše za trest.

Po třech letech společného bydlení s přítelkyní a naším synem jsme se rozhodli koupit pozemek a začít vyřizovat veškeré dokumenty. Pokud vydržíte veškeré nervování, kdy donesete několik dokumentů a zjistíte, že vám schází jeden papír a když jej nepřinesete včas, tak se vše stornuje, tak váš vztah vydrží opravdu všechno.

Po dlouhém čekání na stavební povolení se začalo konečně bagrovat, lepší pozemek než ve svahu na kopci, jsme si samozřejmě vybrat nemohli to od otce uslyším asi ještě hodně dlouho, protože nám veškeré práce s bagrem provádí a jsem mu za vše hodně vděčný, ale jak říká přítelkyně jsem jak dva kohouti na smetišti. Bagrování, lavičky, hrabání základů, zalití základů a hurá konečně deska vše si dělám sám za pomocí ochotných kamarádů, ale díky Ytongu stavba roste rychle. Teď čekáme na střechu a v létě snad už vypukne stěhování a konečně budeme ve svém.

Komentáře